Pomoc w uzupełnieniu spalonej księgi rocznik 1944

powrót

  Mam na moim stole księgę z 1944 roku, która w czasie pożaru uległa prawie całkowitemu spaleniu. Zapisane w niej były wszystkie nazwiska imiona, daty urodzenia i chrzty, mieszkańców z naszej parafii (Folwark - Vorwerk, Złotniki - Goldenau, Chzrąszczyce - Schönkirch, Domecko - Althammer, Nowa Kuźnia - Neuhammer, Gorki - Kleinberg, Chrzowice - Oderfelde).
  
 Chciałbym za Waszą pomocą uzupełnić - wypełnić wypalone, imiona daty urodzenia. Częściowo zachowały się nazwiska rodziców i chrzestnych, więc z otworzeniem nie powinno być problemów. W następnych dniach przygotuję w formie tabeli to co udało się odczytać, ale jeśli ktoś urodził się w 1944 roku - na pewno tam był zapisany.

  Proszę o kontakt znajomych, którzy wiedzą, że dana osoba urodziła sie w tym roku - dzieci wnuki, bo akurat ten rocznik (1944) ma mało kontaktu z Internetem i pomoc młodych internautów jest bardzo potrzebna. Zapytajcie czy wasi rodzice dziadkowie urodzili się w 1944 roku i byli chrzczeni lub mieszkali w naszej chrzombeckej parafii.

  
   Mój adres internetowy zmarzly@op.pl - wystarczy na niego kliknąć i wpisać Imię Nazwisko datę urodzenia (ewentualnie inne dane o rodzicach), którzy na pewno już nie żyją.

 

 
 

Dziękuję Basiu za informacje - pozdrowienia z folwarku rudolf

Nie zachowała się ani jedna strona z roku 1944 roku -  To skutek pożaru po II wojnie światowej w naszej parafii.

pozdrowienia z folwarku rudolf

Mamy następne informacje dziękuję  - dziękuję!

Przysłał Krzysztof Wotzka -Opole - dzięki !

Przysłał Werner Iwanski De dzięki !

 

 

 

 

 
 
 
 

powrót

Odwiedzin ogółem: 001840 Odwiedzin dzisiaj: 1

Ilość osób on-line: 1