Praca w Hünfeld

powrót

 

  Urząd Miejski w Prószkowie ogłasza nabór kandydatów na praktyki do partnerskiego miasta Huenfeld (Niemcy). Praktyki polegać będą na pracy w tamtejszym zakładzie zieleni miejskiej i będzie to głównie praca fizyczna.

   Minimalny okres pobytu w Huenfeld to 2 tygodnie, maksymalny 4 tygodnie. Praktyki można odbyć w czasie od początku czerwca do końca sierpnia 2010 r.

    Warunkiem udziału jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz wiek: nie mniej niż 18 i nie więcej niż 30 lat. Praktykanci są zakwaterowani w rodzinach niemieckich, które w czasie wolnym pokażą zainteresowanym miasto Huenfeld i okolice.

   Chęć uczestnictwa z praktykach można zgłaszać do końca marca 2010 r. w Urzędzie Miejskim w Prószkowie za pomocą listu motywacyjnego wraz z życiorysem w języku niemieckim (możliwa pomoc w przygotowaniu powyższych dokumentów).
  
    W razie pytań osobą do kontaktu jest p. Aneta Lissy-Kluczny tel. 77 4013718 bądź promocja@proszkow.pl . Drogą losowania zostaną wyłonione 2 osoby, które w okresie wakacyjnym pojadą do Niemiec.

   Praca jest wynagradzana.

powrót

Odwiedzin ogółem: 001882 Odwiedzin dzisiaj: 3

Ilość osób on-line: 1