NAJMILSZE  ŚWIĘTO  W  PRZEDSZKOLU  PUBLICZNYM 
 
PRÓSZKÓW 24 stycznia 2011 rok

 

powrót

   Dzień Babci i Dziadka na stałe zagościł już w kalendarzu imprez naszego przedszkola . Dziadkowie byli , są i będą bardzo ważni w życiu wnuków. W każdej rodzinie zajmują szczególne miejsce , bo  dla Babuni i Dziadunia wnuczęta są największą radością . Wzbogacają ich świat i dzieciństwo o własne doświadczenia i pozytywne wartości.
   Dlatego już po raz kolejny udało nam się połączyć dwie uroczystości : Dzień Babci i Dziadka    z Balem Karnawałowym. Efekt okazał się strzałem w dziesiątkę.

 24 stycznia 2011r o godz. 9.30 w Sali OKiS w Prószkowie około 150  zaproszonych gości - Dziadkowi , Babcie i dzieci bawili się na Wielkim Balu .
 

  Bal zaczął się od części artystycznej którą przygotowały nauczycielki przedszkola. Na scenie wystąpiły trzy grupy maluszki, średniaki i starszaki, które zaprezentowały swoje umiejętności. Były wierszyki i piosenki w języku polskim, niemieckim i angielskim oraz pokazy taneczne. Dzieci nie wykazały żadnej tremy, na scenie zachowywały się jak prawdziwi aktorzy –oklaskom nie było końca !

  Dalsza część imprezy prowadzona już przez specjalnie zaproszonego na tę okazję wodzireja zawiozła  wszystkich gości  w takt muzyki w podróż dookoła świata. Zabawa była wspaniała, wszyscy bawili się razem, wnukowie i Dziadkowie.

  Po tańcach i zabawach goście zostali zaproszeni na pyszny poczęstunek przygotowany wspólnie z rodzicami – była kawa, ciasto i owoce. Na zakończenie Dziadkowie dostali od swoich wnuków własnoręcznie przez nie wykonane prezenty. Dziadkowie nie kryli swojego wzruszenia.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Goście żegnając się z nami prosili o zorganizowanie podobnej uroczystości za rok. Jest to dla nas bardzo miłe i utwierdza w słuszność naszych działań w dalszej pracy.

   Dyrektor przedszkola Smarzlik Stefania.

 Nauczycielki : Anna Lalik , Steinfeld Hanna , Pater Zuzanna , Widera Karolina

 

 
Opracowano na podstawie materiałów i fotografii przesłanych przez Stefanię Smarzlik

pozdrowienia z folwarku rudolf

 

powrót

Odwiedzin ogółem: 005058 Odwiedzin dzisiaj: 1

Ilość osób on-line: 1