/a>Andrea Rischka

powrót

 Po obiedzie na prywatnym spotkaniu mogliśmy wysłuchać piękne znane i nieznane melodie piosenek  w języku niemieckim, które zaśpiewała nam Andrea Rischka (lat20) z Chrzelic. To już profesjonalistka, która swoje dalsze życie   poświęciła muzyce -chyba.


- Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia w Opolu - w klasie puzon, aktualnie kończy wokal klasyczny. Studiuje równocześnie Jazz w PWSZ w Nysie .

Efekty nauki  muzyki,  były słyszalne a obycie sceniczne -zmysłowe, widoczne. Brawa i Gratulacje!
 

Nie rejestrowałem głosu Andrei -zatrzymałem  tylko kilka momentów w kadrze mojego aparatu z Jej występu i przedstawiam moim internautom.
 

Norbert Rasch - telegram
Witum Wołs   Andrea zasługuje na nasze/Wasze wsparcie. Czytaj poniżej....

Bitte die Andrea unterstuetzen, sie hat es verdient. Nur einfach auf den Verweiser (Link) druaf klicken und dann nach Anweisung Stimme fuer Andrea, unseres tolle Maedchen aus Schlesien. Danke

Kochani!  Rok temu udało mi się dzięki waszej pomocy wejść na listę Radia NDR1 Radio Niedersachsen. Jest to rozgłośnia obejmująca północ Niemiec-bardzo ważna!!!

Teraz znowu możecie mi pomóc!  Podaję link do strony, na której trzeba zaznaczyć gwiazdkę obok wybranego wykonawcy i poniżej przepisać kod z obrazka, a następnie zagłosować:) 

Głosować można bez limitu i mocno liczę na waszą pomoc! 
Będę zobowiązana!!!:)

POMÓŻCIE BITTE:)

LINK:

 
http://www.ndr.de/unterhaltung/musik_konzerte/hitparade/charts171.html?showform=1ANDREA RISCHKA - "Wenn Du Wuesstest Wie Sehr Ich Dich Liebe"

Andrea Rischka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękujemy Andrei,  za miłe dla ucha i oka wrażenia!

rudolf z folwarku
Odwiedzin ogółem: 005349 Odwiedzin dzisiaj: 1

Ilość osób on-line: 1