"Majówka na farze"
Chrząszczyce 26 maja 2012 r.

powrót

Piękna pogoda towarzyszyła "majówce na farze" w niedzielę 26 maja 2012 r. To już kolejna udana, chociaż na początku wydawało się, że  parafia wymarła, takie można było odnieść wrażenie o godzinie 15-tej. Jednak w miarę upływu czasu wszystkie miejsca siedzące zostały zajęte. To była majówka dla dzieci, które mogły bezkarnie deptać farskie trawnik. Organizatorzy program przygotowali przede wszystkim dla maluchów, wcześniej urodzeni mieli tylko obowiązek pilnowania swoich pociech i zająć się plotkowaniem o swoich sąsiadach i jak zwykle trochę o polityce. Było wszystko co na taką imprezę jest potrzebne, muzyka, kołacz, kawa, kiełbaski i smakołyki. Humoru też nie brakowało! Wcześniej urodzeni tylko narzekali, że z powodu dużej liczby decybeli, mieli kłopoty z plotkowaniem. Konkursy dla maluchów w tym roku organizowała sołtys ze Złotnik pani Elżbieta Dobis, zastępowała etatową nieobecną Różę Malik.

Pięknie zaśpiewały nam Patrycja i  Alicja a na saksofonie zagrał Piotr.

Godzina 18-ta, czas na plotkowaniu szybko minął, pora wracać do domu. Wykonałem dla moich internautów kilka fotografii i filmiki "śpiewające dziewczyny" - czyli Duet Alicja i Patrycja, a na końcu strony jeszcze dwa filmy: jeszcze raz  Patrycja i Alicja i (minuta) zabawy z przeciąganiem liny.
 

 
kilka fotografii
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 Duet "Alicja i Patrycja"
 

 

"Tańczące dzieci i lina"

Dzieci bawiły się doskonale, dorośli poplotkowali przy bardzo ładnej pogodzie - czyli "Majówka 2012 na farze" w parafii Chrząszczyce,  do historii wpisana zostanie jako udana.

Dziękujemy wszystkim organizatorom za pokonanie trudów i kłopotów związanych z przygotowaniem.

pozdrowienia z folwarku rudolf

 uwagi i zastrzeżenia kierować na adres zmarzly@op.pl wszystko można jeszcze zmienić
 

powrót

Odwiedzin ogółem: 005510 Odwiedzin dzisiaj: 3

Ilość osób on-line: 1