18 Rezitationswettbewerb "Jugend trägt Gedichte vor"
XVIII Konkurs Recytatorski w języku niemieckim "Młodzież recytuje poezję"
Proskau - Prószków
5.06.2012

powrót - zurück

 
 
Tak rozpoczął się konkurs recytatorski - film trwa 4 minut i 16 sec.

 

 

Pani Zuzanna Donath - Kasiura organizatorka konkursu odpowiedzialna w TSKN za sprawy kultury.
 

 

Poseł na Sejm RP Ryszard Galla

 
 

Pani Zuzanna Donat - Kasiura organizatorka

 
 
 
 
 
 

Ingeborga Odelga z Prószkowa

Lista uczestników.
 
Część I Publiczne Szkoły Podstawowe (Polska Cerekiew, Bogacice, Szczedrzyk. Kujakowice Dolne, Głogówek, Opole, Sternalice)
czas wyświetlania filmu i animacji 9 minut 29 sec.
 
Część II Publiczne Szkoły Podstawowe (Olesno, Polska Cerekiew, Chrząstowie, Gorzów Śl. Prószków, Ozimek).
Czas wyświetlania filmu  8 minut i 17 sec.
 
 
 
 
Część III Publiczne Szkoły Podstawowe w Pokoju, Łanach, Ligocie Turawskiej, Ozimku, Głogówku. Czas wyświetlania filmu 7 minut 11 sec.
 
Część IV Szkoły Podstawowe w Chróścinie, Siołkowicach Starych, Izbicku, Reńskiej Wsi, Krapkowicach
 
Część V Szkoły Gimnazjalne w Ozimku, Krapkowicach, Solarni, Komprachcicach, Opolu.
Część VI Gimnazja w Pawłowiczkach, Gościęcinie, Żędowicach, Oleśnie, Chróścicach, Opolu, Dobrodzieniu.
Część VII Gimnazja w Opolu, Krapkowicach, Walcach i w Turawie.

PS. Przy pisaniu nazwiska Rafała z Zespołu Szkół im Jana Kilińskiego w Krapkowicach wkradł się błąd
 Ma być Rafał Kaufmann
przy najbliższej okazji poprawimy.

 

Część VII Gimnazja w Leśnicy, Białej, Racławicach Śląskich, Opolu.
 
 
Ergebnisse des Wettbewerbs / wyniki konkursu:

Grundschulen / Szkoły podstawowe

1.Platz / I miejsce- Katharina Häusler, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Dwujęzyczna w Oleśnie
1.Platz / I miejsce- Julia Zmarzlik,    Zespół Szkół w Chróścinie
2.Platz / II miejsce- Melania Nowak,    Publiczna Szkoła Podstawowa w Ligocie Turawskiej
3.Platz / III miejsce- Marcel Bienias, Szkoła Podstawowa nr 2 w Ozimku
Auszeichnung / wyróżnienie- Paulina Klosa, Publiczna Szkoła Podstawowa w Prószkowie
Auszeichnung / wyróżnienie- Anna Lyp, Szkoła Podstawowa nr 2 w Ozimku
Auszeichnung / wyróżnienie- Dominika Kowalska, Publiczna Szkoła Podstawowa w Pokoju
Auszeichnung / wyróżnienie- Sara Czakaj, Szkoła Podstawowa w Leśnicy

Gymnasien / Szkoły gimnazjalne        

1.Platz / I miejsce- Nicole Bryłka, Publiczne Gimnazjum w Leśnicy
1.Platz / I miejsce- Nicola Knopp, Publiczne Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opolu
2.Platz / II miejsce- Fabian Komor, Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Opolu
3.Platz / III miejsce- Rafał Kaufmann    Zespół Szkół im.Jana Kilińskiego w Krapkowicach
3.Platz / III miejsce- Jennifer Syga,    Publiczne Gimnazjum w Turawie
Auszeichnung / wyróżnienie- Artur Garbas, Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Kielczy
Auszeichnung / wyróżnienie- Maria Herok, Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Opolu

Oberschulen / Szkoły ponadgimnazjalne

1.Platz / I miejsce-  Wiktoria Lehnert, II Liceum Ogólnokształcące w Kędzierzynie-Koźlu
2.Platz / II miejsce-  Denis Wawrzyniak, Zespół Szkół im.Jana Kilińskiego w Krapkowicach
3.Platz / III miejsce- Nela Lejczak, I Liceum Ogólnokształcące w Namysłowie
Auszeichnung / wyróżnienie- Agnieszka Gajda, Zespół Szkół im.Jana Kilińskiego w Krapkowicach
Auszeichnung / wyróżnienie- Natalia Krauze, Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim
Auszeichnung / wyróżnienie- Nikola Walczyk, Zespół  Szkół w Białej

  wyniki info: www.tskn.vdg.pl 

pozdrowienia z folwarku rudolf zmarzły

Wszelkie uwagi  i zastrzeżenia kierować na adres  zmarzly@op.pl 

powrót - zurück

Odwiedzin ogółem: 004566 Odwiedzin dzisiaj: 3

Ilość osób on-line: 1