"Wakacje u Farourza 2012"
13 lipca 2012 w Chrząszczycach

powrót

Wakacje u Farourza, organizowane przez Zespół "Caritas" w naszej Chrzombeckey parafii, należą już do tradycji. Podobnie jak w zeszłym roku miałem okazję odwiedzić rozbawione dzieci, a było ich dużo. Jak mnie poinformowano,  liczba obecnych codziennie była inna i wahała się od 50 do 90 uczestników (całe wakacje trwały przez 2 tygodnie).

 

Teraz mam już pomocnika, mojego najstarszego wnuka Oskara, który pomaga mi w dokumentowaniu wydarzeń w naszym Folwarku i okolicy. Nagrał kilka krótkich filmów, a ja mogłem spokojnie fotografować. Teraz to wszystko trzeba zmontować, a to wymaga już więcej czasu. Dziś będzie tylko jeden film -  mam nadzieję, że w najbliższych dniach uda mi się przygotować pozostałe.

 
Moje wrażenia z "wakacji": cóż, poczułem się na chwilę jak na wakacjach i zazdrościłem beztroskim dzieciom wesołej, niczym nie skrępowanej zabawy na terenach Chrzombeckey plebanii, a oprócz tego były też momenty "strachu" - bo dzieci podczas kopania piłki, bramki ustawiły sobie na tle okien Farourza - ale pomyślałem, że w pobliżu jest "Gogoszkło" - więc problemu nie będzie!
Film 1 - "Dzieci przed śniadaniem"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Film 2 - lekcja śpiewu na schodach plebanii

Czekamy na następne wakacje u Farourza a wszystkim organizatorom,
opiekunom - wolontariuszom
 za opiekę nad dziećmi,

 

Serdecznie dziękujemy !

pozdrowienia z folwarku oskar i rudolf

powrót

Odwiedzin ogółem: 004439 Odwiedzin dzisiaj: 1

Ilość osób on-line: 1