"Festyn Rodzinny 2014" na farze
Chrząszczyce 19 czerwca 2014 r.
powrót
"Festyn Rodzinny 2014"  miał ustalony termin w maju (bez konsultacji z Najwyższym).  Niebiosa w tym terminie miały zaplanowane zroszenie upraw rolnych i naszych ogrodów drobnym  deszczem.... "taka wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba". Dzisiejszy termin okazał  się właściwym doborem i dla rannej   procesji "Bożego Ciała" i dla popołudniowego festynu. Oba spotkania miały zapewnioną frekwencję parafian.
 
Motto:  "Rodzina Miłością Wielka" na placu przed plebanią zgromadziła bardzo wiele dzieci z naszej parafii, dla których ks. proboszcz Krystian i jego współpracownicy przygotowali wiele interesujących zabaw i konkursów. Strażacy mieli okazję wypróbować swój sprzęt, a piękny czarny koń grzecznie spacerował z dziećmi na swoim grzbiecie. Trochę wcześniej urodzeni (bez wnuków) mogli przy chmielu, kawie i kołaczu poplotkować i kibicować wnukom, którym Andrzej Toczek zapewniał rozrywkę i interesujące konkurencje sprawnościowe. Musiałem wcześniej opuścić plac zabaw, bo miałem o 17:30 już 2 miesiące wcześniej zaplanowane interesujące  spotkanie  z "Historią" w Smolarni w sąsiedniej gminie.
 
relacja fotograficzna (wszystkie fotografie zupełnie przypadkowe)
 
 
 
 
 
 
 
 
Strażaki  za farą
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
personel ks. proboszcza pozuje do pamiątkowej fotografi
 
 
Podziękowania dla organizatorów i licznego personelu z Zespołu Caritas. Udana niedziela, chyba dla wszystkich uczestników.
 
pozdrowienia z folwarku, rudolf
 
uwagi i zastrzeżenia kierować na adres zmarzły@op.pl
powrót
Odwiedzin ogółem: 004603 Odwiedzin dzisiaj: 3

Ilo osb on-line: 1