Kabaret  "Ługi Bugi"

 Jak bogaci się nasze miasto Opole
powrót
 
   Przypuszczam, że każdy mieszkaniec naszej i sąsiednich gmin  wie w jaki sposób miasto Opole zostanie przez swojego prezydenta ubogacone. 
Prezydent Opola już zapowiedział a rząd RP przyklepał  - nasza stolica Opolszczyzny od nowego 2017 roku stanie się potężną metropolią - porównywalna z Paryżem.

    Świat zacznie się w końcu z  nami liczyć, powstaną wielkie nowe inwestycje. Kapitaliści, ci zagraniczni inwestorzy już dawno czekali na ten moment - na odpowiednie tereny w naszym Opolu, żeby wybudować nowe fabryki.
 
Teraz te miliony rodaków - fachowców, pracujący w urągających warunkach w krajach zachodnich - tabunami zaczną wracać do naszego El-dorado. W Przysieczy w  następnym kolejnym pięćdziesięcioleciu będzie  zjazd z autostrady aby te tabuny reemigrantów mogło szybciej dojechać do tych fabryk.   Mamy Uniwersytet, Politechnikę,  brakowało tylko terenów do budowy przemysłowej doliny krzemowej.
 
 Ale od nowego 2017 roku już ruszają pierwsze inwestycje.

Za pół albo za wiek sami się o tym przekonacie, że  Wasze protesty  50 lat temu były nadaremne - bo władza miała wtedy (2016 roku) proroczą  wizję, wiedziała jak ubogacić nasze kochane Opole.

W tym temacie wypowiada się tez "Ługi Bugi" z Nowej Kuźni - Posłuchajcie!
 
 
pozdrowienia z folwarku rudolf
 
powrót
 
Odwiedzin ogółem: 002728 Odwiedzin dzisiaj: 2

Ilo osb on-line: 1