Hotel Arkas
Rodzinny koncert muzyki filmowej i bajkowej
Prószków 9 czerwca 2017 rok

  powrót
   
  Miłą niespodziankę zgotowała Młodzieżowa Orkiestra Dęta Kaprys pod batutą Klaudiusza Lisonia  rodzicom i dzieciom na zakończenie okresu, w którym od  1 czerwca rozpieszczamy nasze maluchy. Rodzinny Koncert muzyki filmowej i bajkowej - muzyka z najwyższej półki, podana w taki sposób aby dzieci po swojemu chciały tego słuchać.  
   
  Na parkingu brakło miejsca, musiano  na pięknym trawniku uruchomić dodatkowe stanowiska. Sala  do granic możliwości - przepełniona. Nikt nie przewidywał takiego zainteresowania, chociaż wszystkim wiadomo, że Gmina Prószków słynie, muzyką, piosenką, tańcem i Orkiestrami Dętymi - nie tylko w kraju, ale również za jego granicami.
   
  Była piękna wymarzona pogoda, wspaniała muzyka, piękne brawurowe tańce wykonane przez dzieci i młodzież zespołu "Scorpion", słodkie ciasteczka, malowanie twarzy, a w czasie przerwy oblężenie placu zabaw na świeżym powietrzu.
   
  Rozbrajające, spontaniczne były przede wszystkim dzieci, które po swojemu reagowały na muzykę, jedne z zachwytem, inne w skupieniu, a wiele z brawurą.  To była piękna lekcja dla przyszłych melomanów muzyki. 
  Wstęp był wolny, ale zorganizowanie takiego koncertu wymagało wiele pracy i nakładów - wszystko udało się zorganizować dzięki licznym sponsorom, którym imiennie w serdecznych słowach i gorącymi brawami podziekowano!
   
  Koncert prowadził :Andrzej Mikosza  - aktor teatru lalki i aktora w Opolu.
   
 
   
 
   
 
   
   
 
   
   
 
   
 
   
  Klaudiusz Lison
 w otoczeniu fanów na podium dyrygenta
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
  foto wykonane w czasie powrotu z koncertu  9/06/2017
   
   
   
   
  pozostałe materiały filmowo-fotograficzne - dołączymy sukcesywnie w najbliższych godzinach (bo dodatkowo mam dużo roboty w ogrodzie - pojawiły sie pierwsze truskawki i maliny)
  pozdrowienia z folwarku rudolf
  powrót
  Odwiedzin ogółem: 003589 Odwiedzin dzisiaj: 1

Ilo osb on-line: 1