Ligota Prószkowska
Gminne zawody strażackie
11 czerwca 2017 r
powrót
 
W Ligocie Prószkowskie przy pięknej pogodzie motopompy poszły w ruch. Rozpoczęły się kolejne gmninne zawody strażackie o Puchar Burmistrza Miasta Prószkowa. Walka była zacięta startowało kilka formacji reprezentujących poszczególne sołectwa. Wyniki i szczegóły zupełnie przypadkowo przedstawia pani na załączonym obrazku.
 
 
Ja nie otrzymałem protokołu z zawodów więc uważam, podane wyniki mam nadzieję jako prawdziwe.
Atmosfera i nastrój zawodów udzielał się wszystkim, każdy zespół chciała być pierwszy, wszystko odbywało sie sprawnie a żadnych reklamacji nie było.
 
Po złożenie meldunku  pani Burmistrz Róży Malik o gotowości do rozpoczęcia zawodów przez komendanta Tadeusza Domaradzkiego  - Powitanie  pani Burmistrz "Czołem Strażacy" i rozpoczął się turniej prowadzony przez pana Jerzego Wotzka prezesa OSP.
 
Konkurencji było wiele, wyniki różne, tu trudno wszystkie zarejestrowane sytuacje z powodu braku miejsca przedstawić. Dlatego tylko fragmenty i kilka fotografii, które moim zdaniem zobrazują moim internautom przebieg zawodów, stany emocjonalne zawodników i widzów. Kolejność filmów i fotografii zupełnie przypadkowa.
Na początku zacznę filmem od końca czyli rozdanie dyplomów i przedstawienie zawodników po turnieju. Filmy nagrane w technice HD do oglądania na pełny ekran.
 
 
Fragment pierwszy

Fragment drugi
 
 
Pani burmistrz Róża Malik od pana komendanta Tadeusza Domaradzkiego
przyjmuje meldunek o gotowość do raz poczęcia zawodów
 
 
"Czołem Strażacy"
"spocznij.... rozejść się"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ciekawa pozycja podlewania działki sąsiada
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
w miarę czasu dołączę jeszcze filmy
pozdrowienia z folwarku rudolf
powrót
Odwiedzin ogółem: 003470 Odwiedzin dzisiaj: 2

Ilo osb on-line: 1