Koncert charytatywna dla Artura ze Złotnik
Prószków 24 września 2017

powrót
 

  Największa sala OKiS w Prószkowie w niedzielne popołudnie zapełniła się dziećmi z rodzicami oraz liczną reprezentacją młodzieży z naszej okolicy. Młodzież ze Złotnik pomaga i chce dalej pomagać swojemu koledze Arturowi, którego spotkały poważne problemy zdrowotne.  Piękny i wzruszający odzew spotkał się ze zrozumieniem wszystkich zgromadzonych na niedzielnym specjalnym koncercie.

  Stawiła się Młodzieżowa Orkiestra Dęta "Kaprys" ze swoim maestro Klaudiuszem Lisoniem, Zespół Tańca Nowoczesnego SCORPION, uhonorowany wieloma medalami na zawodach w kraju i za granicą którym od lat kieruje pani Magdalena Kolman,  młode wokalistki Paulina Klosa z Prószkowa i Miriam Weinzettel z Chrząszczyc nie mogło zabraknąć Schindzielorek. Ania, która akompaniowała Miriam i najmłodsza bardzo utalentowana pianistka Alicja, na którą wszyscy czekali ale ona  jako Gwiazda koncertu zgrała  na samym końcu.
 Jak zaznaczył prowadzący ..... za kilka lat gdy dorośnie wszyscy będziemy się ustawiali w kolejce po bilety na jej koncerty.  

  Dopisały złotnickie kucharki, które przygotowały pyszne wypieki, a młodzi Złotniczanie wszystkich gości podczas przerwy częstowali. Spotkanie prawie rodzinne, parafialne, chociaż sąsiadów z okolic naszej prószkowskiej gminy nie brakowało.

   Ten spontaniczny zryw koleżanek i kolegów na pewno doda Arturowi sił do pokonania chwilowych dolegliwości. Wszyscy wykonawcy grali i śpiewali dla Ciebie Arturze na maxa, a sercem i duszą byli i są z Tobą. Nie poddawaj się i szybko wracaj w nasze szeregi.

 

 
 
 
Miriam Weinzettel z Chrząszczyc
 
 
Alicja Schindzielorz  ze Złotnik
 
 
   

 
 
Miriam & Ania  dla Artura
 
 
 
 
 
 
Alicja Miriam & Ania dla Artura wiązanka melodii
 
 
 
 
DT SCORPION z Prószkowa
 
 
 
 
 
 
 
 
 5 minut  - Kaprysy dla Artura
 
 
 
 
 
pozdrowienia z folwarku rudolf
ewentualne uwagi - zastrzeżenia kierować na adres: zmarzly@op.pl
 
 
powrót
Odwiedzin ogółem: 003868 Odwiedzin dzisiaj: 2

Ilo osb on-line: 1