Karnawał wcześniej urodzonych
bal bez tańców
w Winowie 27 stycznia 2018 r.
 
powrót  
 

 Chociaż dzisiejszy Winów to już nie Winów, ale dzielnica Opola, którą już nie Burmistrz miasta Prószkowa, ale prezydent miasta Opola rządzi.

 Przysłowie mówi:  "Starych drzew się nie przesadza" dlatego też wcześniej urodzeni Winowa pozostali nam wierni i starym zwyczajem zaprosili na coroczne spotkanie również i nas mieszkańców gminy Prószków.         

  Karnawałowy bal (bez tańców)  za zgodą proboszcza ks. Eugeniusza Plocha  miał miejsce  na Wzgórzach Winowskich w podziemiach kościoła pw. Ducha Świętego. To piękne miejsce, sąsiadujące z Sanktuarium Szensztackim - Królowej Wieczernika, skąd jest widok na naszą piękną Dolinę Odrzańską.

 
 

 Bal zorganizował jak już kiedyś wspomniałem Niestrudzony Andresa Heinrich i Jego Ekipa. Jak zwykle płeć męska reprezentowana była w znaczącej mniejszości ...gdzie podziały się te chłopy, no gdzie ? .... Menu tradycyjne smaczne i obfite (kartofelsalat  z Folwarku, a Opole zafundowało goreckie kiełbaski)

 

  Na sali komplet gości. Muzyka - Orkiestra Dęta Prószków pod batutą Andrzeja Bojarskiego w nowym repertuarze, przerywniki wypełniał dowcipem niezawodny Piotr Pach Nowej Kuźni.

 
   

 Było miło i wesoło. Prawie na wszystkich twarzach zauważyłem szczery  uśmiech. W tym wieku, gdy tu boli a  tam strzyka, neuronów coraz mniej, bo one praktycznie się nie odnawiają i żadne lekarstwo nie  pomaga - więc i o spontaniczny uśmiech już trudno.

 

 Tym większe więc BRAWA dla Organizatorów i dla Orkiestry z Prószkowa, której udało się zebranych zmusić do uśmiechu, UŚMIECHU którego na co dzień seniorom brakuje.

 
   
   
Karnawał Seniorów fragment 1  
 
 
 
fragment 2  
 
   
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
ostatni fragment Filmowy.  
 
   
   
P.S  strona Folwark.de  została nominowana do konkursu  2017 w NTO powiat Opolski
jeżeli i Wam się podoba, możecie to potwierdzić przez głosowanie i wysłać

SMS pod nr 72355 o treści  CRS.58

 
 
Aktualne wyniki głosowania - kliknij niżej:
http://www.nto.pl/serwisy/czlowiek-roku/a/czlowiek-roku-2017-powiat-opolski-aktualne-wyniki,12841122/
 
   
pozdrowienia z folwarku rudolf  
powrót  
Odwiedzin ogółem: 001225 Odwiedzin dzisiaj: 3

Ilo osb on-line: 1