Noc Bajkowa - Mӓrchennacht
Folwark 16/17 Juli 2018

powrót
 
  Tegoroczna tradycyjna Noc Bajkowa - Mӓrchennacht  miała miejsce w Folwarku., a organizatorem było koło DFK Folwark wspomagane przez Zarząd Gminny DFK. Zebrała się - jak na  nasze Folwarskie możliwości - grupa (15) dzieci nie tylko z Folwarku ale i z okolicy, bo warunkiem był  odpowiedni wiek  do lat (od 6 - 12). Nasz Folwark  w ostatnich 10 latach  liczy przeciętnie mniej niż 200 mieszkańców.
  Organizatorzy stanęli jednak na wysokości zadania i przygotowali program, by dzieci każdą chwilę miały zajęte zabawą, słuchaniem bajek, czytanych w języku niemieckim, a dla nieznających języka -tłumaczone..
 Animatorką prowadzącą Bajkową Noc była Barbara Szyndler .
   Było też wiele innych atrakcji, między innymi pokazy czarowania (abra kadabra) w wykonaniu dwóch młodych jeszcze czarownic. Podczas mojej obecności  czarowały  zgromadzone dzieci wykonując - ciekawe widokowo - eksperymenty z wodą,  a w ciepły lipcowy wieczór - dzieci mogły rzucać  się kulami śnieżnymi.
   Byłem tylko 2 godziny więc nie wszystko widziałem. Ale z relacji organizatorów wiem, że dzieci wróciły dziś rano po śniadaniu do swoich domów zadowolone.
Zarejestrowałem tylko kilka momentów z pierwszych dwóch godzin, przed kolacją.
kolejność foto zupełnie przypadkowa.
 
 
Bajkowa - Noc (rozgrzewka na fragmentach filmowych)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
pozdrowienia z folwarku rudolf
 
 
powrót
Odwiedzin ogółem: 002629 Odwiedzin dzisiaj: 2

Ilo osb on-line: 1