Relacja z Domu Dziennego Pobytu

 w Prószkowie

powrót
 

Od stycznia tego roku w Prószkowie przy Zamkowej 2 funkcjonuje Dom Dziennego Pobytu dla osób 60+. Dom umożliwia seniorom udział we wszelkiego rodzaju formach aktywności, korzystania z rehabilitacji ruchowej, pozwala zaspakajać potrzeby kulturalne, rekreacyjne i towarzyskie. Każdemu z uczestników zapewnia się drugie śniadanie oraz dwudaniowy obiad. Najważniejsze jest jednak to aby seniorzy mogli spędzić czas w miłym towarzystwie i domowej atmosferze.

12 września w prószkowskim DDP odbyło się spotkanie integracyjne pod hasłem "Słodkie Pożegnanie Lata" z uczestnikami DDP "Nad Odrą" z Opola-Groszowic. Poza gośćmi z Opola zawitały również mieszkanki Prószkowa. Podczas spotkania biesiadowano przy stole zastawionym własnymi wypiekami. Czas umiliły występy "Groszowiczanek", kabaretu "A co mi tam", uczestników i personelu DDP Prószków. Swoje wiersze zaprezentowała również Pani Ingeborg Odelga.

Wszystkich seniorów z gminy Prószków i gmin sąsiednich zapraszamy codziennie do udziału w ciekawych zajęciach oraz podobnych spotkaniach. Najbliższe już w październiku z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Basia Wawrzinska , kierownik Domu Dziennego pobytu w Prószkowie.
 Przesyła parę słów na temat naszego Domu
oraz ostatniego spotkania integracyjnego.
 
powrót
Odwiedzin ogółem: 002185 Odwiedzin dzisiaj: 1

Ilo osb on-line: 1