Pierwsze oficjalne spotkanie mieszkańców Folwarku
z nowym Burmistrzem Proszkowa

15 stycznia 2019 rok

powrót
 

Od pewnego czasu lekarze mnie "uziemili"  - utrudnili dostęp do komputera, więc na mojej stronie powstała dość duża luka czasowa. Miałem wielkie plany, ale jak mówi stare przysłowie: 

... gdy przekroczysz pewną granicę wieku i  planujesz dziś
co będziesz robił jutro....
to za każdym razem  rozśmieszasz Pana Boga !

  Dlatego od pewnego czasu nic nie planuję na jutro - czekam zawsze do następnego ranka, a potem planuję co będę robił do wieczora.
 
Jeszcze w grudniu budowali nam nową drogę, którą w swoich planach miała Pani burmistrz Róża Malik , odbioru dokonał już nowy burmistrz  - zrobiłem kilka fotografii w czasie budowy ale do Internetu już wstawić nie zdążyłem:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Folwark 15 - stycznia 2019 rok. Pierwsze spotkanie z panem Krzysztofem Cebulą, nowym Burmistrzem Prószkowa, który objął schedę po wieloletnim burmistrzowaniu pani  Róży Malik. Na spotkaniu mieszkańcy wybrali też - po raz kolejny Tadeusza Wieszalę na pierwszego po Bogu w naszym folwarku, powołano też nową odmłodzoną Radę sołecką. Przewodniczący Paweł Nikodem - członkowie; Teresa Iwańska, Andrzej Szmechta Łukasz Czura i Andrzej Żur
Będzie się wiele działo - jak zapewnił nowy Burmistrz. Planuje się zgazyfikować (do 5 lat) wszystkie nadodrzańskie (nie tylko) sołectwa w naszej gminie. Na razie jednak  - wiele kontrowersji powstało z okazji wprowadzenia nowego systemu zbierania odpadów komunalnych. 
materiały i fotografie : Tadeusz Wieszala
 
 
 
Nasza Nowa Władza
 
 
 
 
 
pozdrowienia z folwarku rudolf
powrót
Odwiedzin ogółem: 002207 Odwiedzin dzisiaj: 3

Ilo osb on-line: 1